Jaunumi uz e-pastu

Vārds:
E-pasts: *
E-pasts

Sokolades Apdruka

PAR MUMS

Mūsu mērķis ir nodrošināt izcilus šokolādes apdrukas pakalpojumus ar tādu personalizācijas un luksus līmeni, kādu ir ļoti grūti pārspēt pasaules līmenī. Mūsu mērķa produkts ir ļoti stipru mārketinga instrumentu komplekts priekš brendu un produktu atpazīstamības, kas paceltu uzņēmumu prestiža līmeni.

 

           

Šokolādes personalizēšana, kuru mēs piedāvājam un ar kuru lepojamies, ietver sevī sekojošus aspektus:

  • asa, koša, skaidra druka uz šokolādes lietojot krāsainu ēdamo krāsu - no uzņemumu vektoru logo tipiem līdz rastra fotogrāfijām, kas uzņemtas ar mūsdienīgiem telefoniem
  • 2D un 3D šokolādes formu ražošana pēc pasūtījuma
  • personalizētu šokolāžu iepakojuma attīstīšana pēc individuāliem pasūtījumiem
  • galveno šokolāžu tipu lietošana - tumšas, piena un baltas - kas pati par sevi ir priekšrocība, jo esošie konkurenti apdrukā tikai balto šokolādi
  • un mēs vēl arī piedāvājam šokolāžu garšu paleti

Tas veido piecas pasūtījumu sastāvdaļas, kuras apmierina vissarežģītākās un rafinētākās klientu prasības. Mēs savā ražošanā izmantojam pasaulē atzītu Beļģu šokolādi.

 

           

Mēs neesam vēlviena aģentūra - mēs esam fiziska produkta ražotāji un piegādātāji. Mēs plānojam piedāvāt mūsu pakalpojumu internacionāli, nevis tikai vietēji, piesaistot klientus ilgtermiņa abonēšanām. Mūsu gala vīzija ir mūsu ofisi un ražotnes visās pasaules galvenajās pilsētās tādās, kā Tokija, Londona, Ņujorka, Parīze.

 

 

 

Luxury Chocolate SIA ir noslēdzis ​2015.gada 15.decembrī līgumu Nr.​L-ĀTA-15-3767 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta ​"SIA "Luxury Chocolate" eksporta tirgus paplašināšana" īstenošanu, ko līdzfinansē ​Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

 

Luxury Chocolate on FacebookSekojiet mums Facebook

 

Mūsu starptautiskajā vietnē reklāmas šokolādes idejam un uzlabotai lietotāja pieredzei: http://www.luxuschocolate.com